Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Prac Specjalistycznych Jakub Kunda

86-010 Koronowo

NIP 5542869381

 

tel. 725 899 147
tel. 781 056 625

 

biuro@kunda.com.pl
 

ADRES

MENU

Zajmujemy się wykonywaniem prac specjalistycznych przy zastosowaniu technik dostępu linowego, bazując na systemach organizacji tj. IRATA czy OTDL. Profesjonalna kadra gwarancją bezpieczeństwa i sukcesu.

O FIRMIE

Usługi sprzątające / Bydgoszcz

 

 

 

Bardzo dobrze wiemy jak cenny jest w dzisiejszym zabieganym świecie czas, dlatego strategia całej naszej firmy opiera się na  kompleksowym zaopiekowaniu się sferą utrzymania czystości. Dzięki temu Państwo zyskujecie więcej czasu na rozwój swojego  biznesu, życie prywatne.

 

Na polskim rynku działamy od 2017 roku. Usługi kompleksowego utrzymania czystości świadczymy na terenie Bydgoszczy i okolic. Natomiast usługi specjalistyczne wykonujemy na terenie całej Europy.

 

Dewizą naszej firmy jest przede wszystkim dokładność i staranność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zamawiając usługę sprzątania, klient oczekuje właśnie takiego podejścia.

 

Oferujemy naszym Klientom usługę kompleksowego utrzymania czystości, w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu. W zakres naszych usługi wchodzi między innymi: DEZYNFEKCJA/ OZONOWANIE pomieszczeń, wnętrz samochodów, mycie okien, pranie dywanów oraz mebli tapicerowanych, czyszczenie parowe. Pracownicy naszej firmy są doświadczeni i ciągle podwyższają swoje kwalifikacje dzięki nieustannym szkoleniom z tematyki utrzymania czystości i obsługi urządzeń czyszczących. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolony klient, który wróci do nas ponownie.

 

Oferujemy dogodne godziny pracy. Wykorzystujemy wysokiej jakości produkty, znanych i cenionych marek z branży środków czystości. Posiadamy odpowiednie certyfikaty.

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM ZAKRESEM NASZYCH USŁUG

ZAPOZNAJ SIĘ Z CENNIKIEM USŁUG!

 

 

 

 

 

 

Sprzątanie biur

Mycie na wysokościach

Skuteczna dezynfekcja

Czyszczenie maszynowe


KUNDA Usługi Alpinistyczne